DZIAŁ PŁYT I FRONTÓW MEBLOWYCH

Płyty antypoślizgowe do szuflad Rauvisio GRIP

Czym jest płyta antypoślizgowa Rauvisio Grip ?

Płyta RAUVISIO Grip to płyta antypoślizgowa od REHAU do zastosowania jako dno szuflady. Płyta ta jest trwałym połączeniem polimerów z płytą wiórową laminowaną, dzięki czemu otrzymujemy gotowy do przycięcia na wymiar i zastosowania jako dno, element szuflady meblowej.  Przytwierdzony do płyty wiórowej polimerowy materiał antypoślizgowy skutecznie zapobiega przesuwaniu się przedmiotów wewnątrz szuflady nawet podczas jej szybkiego otwierania lub zamykania. Przedmioty umieszczone wewnątrz szuflady niewyposażonej w segregatory pozostają nieruchome dzięki dużemu tarciu pomiędzy przedmiotami, a podłożem maty polimerowej. Szuflada wyposażona w RAUVISIO grip pracuje znacznie ciszej.

Zalety płyt RAUVISIO Grip
Wytrzymałość – Płyta antypoślizgowa wykonana jest z wytrzymałych tworzyw, połączonych ze sobą na stałe w procesie produkcji.
Różnorodność – Płyty antypoślizgowe dostępne są w kolorze grafitowym i sprzedawane jako gotowa płyta 16 mm.
Wygoda – Wykonanie szuflady wymaga tylko przycięcia do żądanego wymiaru i przymocowania dna w szufladzie. Płyta jest dostarczana w dużym formacie co sprawia, że może być przycięta na dowolny wymiar.
Eksploatacja – Miękka w dotyku a zarazem wytrzymała powierzchnia zwiększa komfort codziennego użytkowania szuflad. 
Uniwersalność – RAUVISIO grip można stosować do prawie  wszystkich typów szuflad z dnem 16 mm oraz każdych w innych rozwiązaniach meblarskich w łazienkach czy biurach. 
Praktyczność – Mata antypoślizgowa dodatkowo zabezpiecza szufladę przed wilgocią. Jest łatwa w czyszczeniu i odporna na promieniowanie UV.
Estetyka – Modny wzór karbon/diament.

Wymiary płyt 2800x1000mm  Grubość płyty 16mm    Grubość maty  1mm        Wzór maty karbon/diament  Kolor grafit i biały