DZIAŁ PŁYT I FRONTÓW MEBLOWYCH

Laminaty HPL

Co to jest laminat HPL

Laminat HPL to wytrzymały, odporny na ścieranie i uderzenia wielowarstwowy materiał otrzymywany poprzez połączenie w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury kilku warstw papieru rdzeniowego o wysokiej twardości, impregnowanego żywicą fenolową oraz papieru dekoracyjnego impregnowanego żywicami melaminowymi, stanowiącego wierzchnią warstwę dekoracyjną. To trwały i estetyczny produkt do obiektów prywatnych i użyteczności publicznej. Obszar jego zastosowania jest nieograniczony. Z powodzeniem używany jest podczas produkcji blatów meblowych, frontów meblowych, wykańczania obłych elementów mebli i zabudowy wnętrz, drzwi, ścianek przyblatowych, innych elementów wykończenia wnętrz czy paneli ściennych. 

Posiadamy w swojej ofercie laminaty HPL wiodących producentów na rynku meblowym. Są one dopasowane pod względem struktur i  gamy kolorystycznej do innych materiałów z ich oferty. Daje to bardzo dużą swobodę podczas projektowania i meblowania pomieszczeń czy wykańczania wnętrz.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą. Szczegółowych informacji o dostępności dekorów udziela nasz dział handlowy  tel. 694663358  tel. 693141818 @: plyty.meblowe@elcavo.pl