DZIAŁ PŁYT I FRONTÓW MEBLOWYCH

Blaty kompaktowe Formica ColorCore

ColorCore® Compact to kolekcja samonośnych laminatów HPL z jednolitym rdzeniem od FORMICA. To zestaw nowoczesnych wzorów z dopasowanymi strukturami i kolorystycznie dobranym rdzeniem. Trwałość zastosowanego laminatu HPL oraz wodoodporność rdzenia są gwarancją długotrwałego użytkowania mebla lub elementów wykonanych z tego materiału. Oferowana kolorystyka daje dużą swobodę w projektowaniu mebli i wnętrz.  

Wymiary i obrobiona krawędź blatu  3600x650x12mm  – 1 długa krawędź  3600x900x12mm – 2 długie krawędzie

ColorCore® Compact to materiał, który jest doskonałą alternatywą dla kamienia naturalnego i kompozytów.                                                      Właściwości:  (za www.formica.pl)
– Wygodna obróbka powierzchni i krawędzi: dzięki jednolitemu rdzeniowi barwionemu w masie można go grawerować, rzeźbić i frezować. 
-Trwałość: odporny na uderzenia i ścieranie. Idealnie nadaje się do zastosowania w miejscach o dużym natężeniu ruchu.
Jednolita i higieniczna powierzchnia: wystarczy przetrzeć jego powierzchnię, aby zachować czystość i nieskazitelny wygląd.
– Prosty i niedrogi montaż: ColorCore Compact można ciąć, obrabiać i montować na miejscu za pomocą standardowych narzędzi stolarskich. 

Szczegółowych informacji o dostępności dekorów udziela nasz dział handlowy  tel. 694663358  tel. 693141818               @: plyty.meblowe@elcavo.pl 

Kolorystyka blatów ColorCore® Compact

Przykładowe realizacje